Filmy Seriale Dla dzieci Aktorzy Pomoc Kontakt Premium Dodaj link
Handlarze Dziećmi / Baby Sellers (2013) Lektor PL Noc oczyszczenia: Anarchia / The Purge: Anarchy (2014) 22 Jump Street (2014) Appleseed Alpha (2014) Napisy PL, Lektor PL Niezniszczalni 3 / The Expendables III (2014) Napisy PL Zimowa opowieść / Winter's Tale (2014) Napisy PL, Lektor PL
Wyszukiwarka

Ukryta forteca / Kakushi toride no san akunin (1958) Lektor PL

Ukryta forteca / Kakushi toride no san akunin
Gatunek: Historyczne, Komedia, Przygodowe
Typ: lektor
Ulubione: 1
Oceń film:
Aktualizacja: 14.01.2014
Polub nas
na Facebooku!
Jest to najweselszy i najlżejszy z filmów Kurosawy. Opowiada o młodej arystokratce z pokonanego rodu samurajów, która musi uciec przez tereny wroga do swoich sojuszników. Jej opiekunem jest ostatni wierny generał i para wesołych cwaniaków, którzy dołączyli aby ukraść złoto, które przewożą generał z podopieczną. Jest to pierwszy panoramiczny film Kurosawy. Jeden z nielicznych gdzie postać kobieca jest przedstawiona jako urocza, mądra i zdecydowana. Oryginalny tytuł oznacza: "Trzej niegodziwcy w ukrytej twierdzy" i widz sam musi się domyśleć, kto jest trzecim niegodziwcem.
Użytkownicy oglądali też:
Biblia. Apokalipsa świętego Jana / San Giovanni - L'apocalisse (2002) Lektor PL San Antonio (2004) Lektor PL Święty Piotr / San Pietro (2005) Miłość wilkołaka / Haunted Honeymoon (1986)
Opinie widzów
Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy.
Scenariusz i reżyseria
Obsada