Filmy HD 3D Seriale Dla dzieci Aktorzy Gry Pomoc Kontakt Premium Dodaj link
Wyszukiwarka

Lara Croft: Tomb Raider (2001) Lektor PL

Polub nas
na Facebooku!
Polub film
na Facebooku!
Wybrany hosting:
2host
  • 2host
Korzystasz właśnie z playera bez limitu dostępnego dla użytkowników VIP.
Pamiętaj że masz niższy priorytet buforowania niż użytkownicy z kontem VIP!
Pobierz plik
Zgłoś naruszenie praw autorskich Zgłoś Naruszenie
Lara Croft: Tomb Raider
Gatunek: Akcja, Przygodowe
Typ: lektor
Ulubione: 12
Oceń film:
Aktualizacja: 04.08.2014
Tej nocy, kiedy trzy planety ustawiły się w jednej linii, Lara Croft odkryła tajemniczy zegar. Kiedyś ojciec opowiedział jej o tajnej organizacji Illuminati, która poszukuje starożytnego zegara klucza do przestrzeni i czasu. Klucz ten jest trójkątem wykonanym z krystalicznego metalu i 5000 lat temu został użyty do pokonania wrogów organizacji. Jeśli dwie części tego trójkąta kiedykolwiek zostaną złożone, czas się zatrzyma, przodkowie wrócą do życia, a los ludzkości zostanie zmieniony na zawsze. Lara ma 48 godzin do czasu, kiedy wszystkie planety staną w jednej linii i dojdzie do całkowitego zaćmienia wtedy moc trójkąta będzie największa.
Użytkownicy oglądali też:
Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia / Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life (2003) Lektor PL Mroczna dzielnica / Exit Wounds (2001) Lektor PL Akcja na Morzu Północnym / North Sea Hijack (1979) Lektor PL Monsterous Holiday / Potworniaste Halloween  (2013)
Opinie widzów
Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany
  • Któż nie zna Lary Croft?! Przyjemny film przygodowy, wartka akcja. Angelina Jolie świetnie wcieliła się w postać Lary Croft. Seksowna i niebezpieczna uwodzi wdziękiem i inteligencją. Temat tajnej organizacji Iluminatów jest dość często przewijającym się wątkiem w powieściach i filmach, ale tu jest ukazany z nieco innej perspektywy. W apetyczny sposób ukazana odwieczna walka dobra ze złem. Po paru latach wróciłem do tego filmu i ze zdziwieniem odkryłem w nim Daniela Craiga. Dobra aktorska gra.
    marcin32026
    384
    181 dni temu
Polub nas na Facebooku!
Poleć nas na Google+
Scenariusz i reżyseria
Obsada