Filmy Seriale Dla dzieci Aktorzy Pomoc Kontakt Premium Dodaj link
Zaginiony Świat: Jurassic Park / The Lost World: Jurassic Park (1997) Lektor PL Pan Peabody i Sherman / Mr. Peabody & Sherman (2014) Miłość bez Końca / Endless Love (2014) Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia / The Hunger Games: Catching Fire (2013) Napisy PL, Lektor PL Kamienie na szaniec (2014) LEGO® PRZYGODA / Lego: The Movie (2014)
Wyszukiwarka

Ralph Demolka / Wreck-It Ralph (2012)

Ralph Demolka / Wreck-It Ralph
Gatunek: Animowane, Familijny, Komedia
Typ: oryginalny / dubbing
Ulubione: 3
Oceń film:
Aktualizacja: 22.11.2013
Polub nas
na Facebooku!
Bohaterem filmu jest osiłkowaty Ralph, który na co dzień jest czarnym charakterem w grze komputerowej. Jednak w głębi duszy Ralph to miły i ciepły facet, mający po prostu dość swojej roboty, która nie zjednuje mu przyjaciół. Pewnego dnia postanawia udowodnić, że on też nadaje się na prawdziwego superbohatera. Zdeterminowany wyrusza w misję, aby zdobyć Medal Bohatera. Na swojej drodze spotka bardzo energiczną dziewczynkę - Wandelopę, która, podobnie jak on, jest odrzucona przez społeczność swojej gry. Gdy okoliczności zmuszą ich do współpracy, oboje odkryją, że istnieje coś znacznie cenniejszego niż wszystkie nagrody świata: prawdziwa przyjaźń.
Użytkownicy oglądali też:
Siostro do dzieła / Carry On Nurse (1959) Lektor PL Dragon Ball: Wielka tajemnicza przygoda / Doragon bôru: Makafushigi dai bôken (1988) Lektor PL Jak Dostałem Się Na Studia / How I Got Into College (1989) Lektor PL Bracie, gdzie jesteś? / O Brother, Where Art Thou? (2000) Lektor PL
Opinie widzów
Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany
  • Trzy razy widziałem, za każdym razem się dobrze bawiłem toteż chyba mogę polecić.
    Krassus
    48
    63 dni temu
 
Scenariusz i reżyseria
Obsada