Filmy Seriale Dla dzieci Aktorzy Pomoc Kontakt Premium Dodaj link
A Haunted House 2 (2014) Przychodzi facet do lekarza / Supercondriaque (2014) Napisy PL Ewolucja planety małp / Dawn of the Planet of the Apes (2014) Factor 8 / Faktor 8 - Der Tag ist gekommen (2009) Lektor PL Skąd Wiesz? / How Do You Know? (2010) Lektor PL Sekstaśma / Sex Tape (2014)
Wyszukiwarka

Psy (1992)

Psy
Gatunek: Akcja, Polskie
Typ: film polski
Ulubione: 4
Oceń film:
Aktualizacja: 22.11.2013
Polub nas
na Facebooku!
Dawni funkcjonariusze UB po weryfikacji rozpoczynają pracę w policji. Franz, który w starym systemie robił karierę dzieki małżeństwu z córką ministra, musi się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Skierowany do walki ze zorganizowaną przestępczością odkrywa, że po drugiej stronie barykady stoją dwaj dawni koledzy po fachu. W jednej akcji traci trzech ludzi i postanawia się zemścić, a jego dawny przyjaciel Olo nie daje się wciągnąć do współpracy. Zwolniony z policji, zdążył już znaleźć lepszych pracodawców. W dodatku dziewczyna, którą zaopiekował się Franz, odchodzi, szukając bardziej opłacalnego związku. Film nagrodzony na festiwalach filmowych w Gdyni i Mannheim. Porcja naprawdę dobrego kina akcji.
Użytkownicy oglądali też:
Psy II: Ostatnia krew / Pigs II: The Last blood (1994) Psy wojny / Dogs of War (1980) Lektor PL Wojownik Dynamit / Dynamite Warrior (2006) Lektor PL Skaza / Damage (2009) Napisy PL, Lektor PL
Opinie widzów
Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany
  • Mega Film !Polecam goraco !
    czerwonyberet
    36
    83 dni temu
Scenariusz i reżyseria
Obsada