Filmy Seriale Dla dzieci Aktorzy Pomoc Kontakt Premium Dodaj link
Rodzinne rewolucje / Blended (2014) Zimowa opowieść / Winter's Tale (2014) Napisy PL, Lektor PL Księżniczka na lodzie / Ice Princess (2005) Lektor PL 22 Minuty / 22 minut (2013) Ewolucja planety małp / Dawn of the Planet of the Apes (2014) Gwiazd naszych wina / The Fault in Our Stars (2014)
Wyszukiwarka

Ostatni dom po lewej / The Last House on the Left (2009) Napisy PL, Lektor PL

Ostatni dom po lewej / The Last House on the Left
Gatunek: Dramat, Horror, Thriller
Typ: napisy / lektor
Ulubione: 11
Oceń film:
Aktualizacja: 04.07.2014
Polub nas
na Facebooku!
Przedstawiając jeden z najgłośniejszych thrillerów wszech czasów nowemu pokoleniu, filmowcy zadają pytanie - jak daleko może się posunąć para zwykłych ludzi mszcząc się na socjopatach, którzy skrzywdzili ich dziecko. Tego samego wieczoru, kiedy przyjeżdżają do położonego na odludziu domu nad jeziorem w Collingwood, Mari (Sara Paxton) i jej koleżanka zostają porwane przez zbiegłego więźnia i jego kompanów. Jedyną nadzieją przerażonej Mari jest znalezienie sposobu na powrót do rodziców Johna i Emmy (Tony Goldwyn i Monica Potter). Niestety, napastnicy nieświadomie znajdują schronienie w jedynym miejscu, gdzie mogłaby czuć się bezpieczna. Kiedy rodzina Mari dowiaduje się o tym, co się stało, trzej napastnicy zaczynają przeklinać dzień, w którym weszli do Ostatniego domu po lewej.
Użytkownicy oglądali też:
Ostatni dom po lewej / The Last House on the Left (1972) Lektor PL Ostatni bastion / The Last Castle (2001) Napisy PL, Lektor PL House Hunting (2013) Napisy PL Po prostu miłość / Last Chance Harvey (2008) Napisy PL, Lektor PL
Opinie widzów
Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany
 • fantastyczny ,daje rade
  sontag
  48
  39 dni temu
 • Dobry film, trzyma w napięciu, akcja nie jest naciągana jak guma w gaciach, trochę okrucieństwa jest, ale brak krwawych tandetnych scen. Zatrzymaj się i sprawdź sam :) Pozdrawiam.
  NorthPersonage
  30
  54 dni temu
 • świetny, warto obejrzeć. ! polecam
  iwonn61
  24
  138 dni temu
 • Dobry film, ale pełen okrócieństwa
  krystek63 +1
  604
  146 dni temu
 • Dobry Film, Pokazuje Co Rodzice W Obronie Corki Potrafia Zrobic, Naprawde Dobry!
  domachowska
  258
  153 dni temu
Scenariusz i reżyseria
Obsada