Filmy Seriale Dla dzieci Aktorzy Pomoc Kontakt Premium Dodaj link
Free Ride (2013) American Hustle (2013) Napisy PL RoboCop (2014) Napisy PL Niesamowity Spider-Man 2 / The Amazing Spider-Man 2 (2014) Droga w przeszłość / Rewind (2013) Lektor PL Maszyna / The Machine (2013) Napisy PL
Wyszukiwarka

Nienarodzony / Unborn (2009) Lektor PL

Nienarodzony / Unborn
Gatunek: Horror
Typ: lektor
Ulubione: 5
Oceń film:
Aktualizacja: 22.11.2013
Polub nas
na Facebooku!
Bywa, że dusza zmarłej osoby tak bardzo została owładnięta przez zło, że odmawia jej się szansy przekroczenia bram niebios. Musi bez końca błąkać się na granicy światów, desperacko poszukując nowego ciała, w którym mogłaby zamieszkać. I czasami jej się to udaje. Casey Beldon (Odette Yustman) nienawidzi swojej matki, która porzuciła ją w dzieciństwie. Kiedy jednak zaczynają dziać się wokół niej niewytłumaczalne rzeczy, Casey zaczyna rozumieć powody, dla których odeszła jej matka. Dręczona koszmarami i duchem, który nawiedza ją co rano, dziewczyna musi zwrócić się do jedynej osoby - rabina Sendaka (Gary Oldman) - która jest w stanie ją wyzwolić. Z pomocą Sendaka, Casey odkrywa źródło rodzinnej klątwy tkwiące w przeszłości, w nazistowskich Niemczech - ducha posiadającego zdolność zawładnięcia każdą żywą istotą. Kiedy klątwa zostaje uwolniona, jedyną szansą dla dziewczyny jest zamknięcie drzwi do naszego świata, które zostały siłą otwarte przez kogoś, kto nigdy się nie narodził.
Użytkownicy oglądali też:
The Ganzfeld Haunting (2014) Maniakalny Glina / Maniac Cop (1988) Lektor PL Hollywoodzkie dziwki uzbrojone w piły łańcuchowe / Hollywood Chainsaw Hookers (1988) Napisy PL, Lektor PL Raz ugryziona / Once Bitten (1985)
Opinie widzów
Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany
  • Film naprawde bardzo dobry polecam
    robi700
    164
    39 dni temu
 
Scenariusz i reżyseria
Obsada