Filmy Seriale Dla dzieci Aktorzy Pomoc Kontakt Premium Dodaj link
Mantera (2012) Lektor PL Łowca snów / Dreamcatcher (2003) Lektor PL Batman: Assault on Arkham / Batman: Atak na Arkham (2014) Napisy PL Główka pracuje / HairBrained (2013) Lektor PL My Man Is a Loser / My Man Is A Loser (2014) 22 Jump Street (2014)
Wyszukiwarka

Jestem numerem cztery / I Am Number Four (2011) Napisy PL, Lektor PL

Jestem numerem cztery / I Am Number Four
Gatunek: Akcja, Przygodowe, Science Fiction
Typ: napisy / lektor
Ulubione: 22
Oceń film:
Aktualizacja: 04.07.2014
Polub nas
na Facebooku!
John Smith to pozornie zwyczajny młody mieszkaniec jednego z miasteczek w USA. W rzeczywistości jest jednak uciekinierem z pogrążonej w wojnie planety Lorien, który na Ziemi szuka schronienia. Trafia do cichego miasteczka w Ohio. Tu spotyka Sarę Hart, dziewczynę miejscowej gwiazdy footballu. Rodzi się między nimi uczucie. Wkrótce jednak John i jego szkolna miłość znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Okazuje się, że John jest jednym z dziewięciu uciekinierów z tajemniczej, unicestwionej planety, ściganych przez bezlitosnego wroga. Numer Jeden, Dwa i Trzy już nie żyją. Teraz kolej na Numer Cztery. By ocalić skórę, John będzie musiał użyć swych niezwykłych mocy i zjednoczyć siły z pozostałymi zbiegami.
Użytkownicy oglądali też:
Jestem legendą / I Am Legend (2007) Lektor PL Jestem przy tobie / Main Hoon Na (2004) Lektor PL Czterej bracia / Four Brothers (2005) Lektor PL Jestem Bogiem / Limitless (2011) Lektor PL
Opinie widzów
Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany
 • to nie jest przygodówka bardziej Science Fiction
  Agnieszka Biernat
  848
  50 dni temu
 • Piękne, warte do obejżenia, przeważnie dla miłośników filmów przygodowych :)
  olcia.krolikowska +2
  58
  100 dni temu
Scenariusz i reżyseria
Obsada