Filmy Seriale Dla dzieci Aktorzy Pomoc Kontakt Premium Dodaj link
Zaginiony Świat: Jurassic Park / The Lost World: Jurassic Park (1997) Lektor PL Pan Peabody i Sherman / Mr. Peabody & Sherman (2014) Miłość bez Końca / Endless Love (2014) Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia / The Hunger Games: Catching Fire (2013) Napisy PL, Lektor PL Kamienie na szaniec (2014) LEGO® PRZYGODA / Lego: The Movie (2014)
Wyszukiwarka

Jak ukraść Księżyc / Despicable Me (2010)

Jak ukraść Księżyc / Despicable Me
Gatunek: Animowane, Familijny, Komedia
Typ: oryginalny / dubbing
Ulubione: 5
Oceń film:
Aktualizacja: 22.11.2013
Polub nas
na Facebooku!
Wspaniała animacja w 3D twórców "Epoki lodowcowej". Zachwyci humorem i piękna animacja. W pewnym miejscu na Ziemi poznajemy Gru (głos Steve'a Carella), który planuje najzuchwalszą kradzież na Ziemi - zamierza ukraść księżyc! Gru jest wyposażony w arsenał miotaczy laserów służących do obezwładniania, zamrażania, posiada wszelkie maszyny do walki w powietrzu i na ziemi - zmiecie wszystko co stanie mu na drodze. Aż do momentu, gdy na jego drodze pojawia się trzy, małe sierotki: Margo, Edith i Agnes. To właśnie one zobaczą w nim coś czego nikt inny nie mógł zobaczyć: potencjalnego kandydata na Tatę.
Użytkownicy oglądali też:
Jak stracić chłopaka w 10 dni / How to Lose a Guy in 10 Days (2003) Lektor PL Jak żyć? (2008) Jak za dawnych, dobrych czasów / Seems Like Old Times (1980) Lektor PL Jak upolować faceta / One for the Money (2012) Napisy PL, Lektor PL
Opinie widzów
Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany
  • spoko baja, daje rade.
    mun4
    197
    13 dni temu
 
Scenariusz i reżyseria
Obsada