Filmy Seriale Dla dzieci Aktorzy Pomoc Kontakt Premium Dodaj link
Diabelskie nasienie / Devil's Due (2014) Notorious (2009) Napisy PL, Lektor PL Nigdy więcej / Enough (2002) Lektor PL Droga w przeszłość / Rewind (2013) Lektor PL Tajemnica Arki Noego / Visus-Expedition Arche Noah (2011) Lektor PL Miłość bez Końca / Endless Love (2014)
Wyszukiwarka

Gladiator (2000) Lektor PL

Gladiator
Gatunek: Dramat
Typ: oryginalny / lektor
Ulubione: 6
Oceń film:
Aktualizacja: 18.02.2014
Polub nas
na Facebooku!
Generał Maximus, jeden z najwybitniejszych dowódców w rzymskiej armii, dowiaduje się, że umierający cesarz Marek Aureliusz chce uczynić go swoim następcą na tronie. Nie podoba się to prawowitemu dziedzicowi Kommodusowi, który postanawia pozbyć się rywala i skazuje go na karę śmierci wraz z cała rodziną. Maximusowi cudem udaje się uciec. Trafia do niewoli, gdzie zostaje wyszkolony na gladiatora. Z walki na walkę zyskuje coraz większą popularność a na jego występy zaczyna przychodzi coraz więcej ludzi. Maximus jako gladiator wraca do Rzymu by pomścić zamordowanie swoich bliskich, ale wie, że jedyną potęgą większą od władzy cesarza jest wola ludu i dlatego by dokonać zemsty, musi stać się największym bohaterem Imperium.
Użytkownicy oglądali też:
Przełamując fale / Breaking the Waves (1996) Lektor PL Oskarżona Amanda Knox / Murder In Trial on Italy (2011) Lektor PL Eloïse / Eloises Lover (2009) Podróżuj sam / I Travel Alone / Jeg reiser alene (2011) Lektor PL
Opinie widzów
Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany
  • wow, ale pozmieniali :o
    dentist
    11
    62 dni temu
 
Scenariusz i reżyseria
Obsada